Üks tingimusi laenutaotluse tegemisel on sobiv vanus – laenu saavad ainult need taotlejad, kes mahuvad laenuandja kehtestatud vanusepiiridesse.

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Laene väljastatakse kahel viisil: kas isiklikule pangakontole või sularahas. Neist esimene meetod on üks tingimusi laenutaotluse tegemisel on sobiv vanus – laenu saavad ainult need taotlejad, kes mahuvad laenuandja kehtestatud vanusepiiridesse. kõige levinum ning peaaegu kõik tarbimislaenud ja väikelaenud väljastatakse ainult arvelduskontole, ent on ka laenuandjaid, kes annavad väiksemate summadega kiirlaene sularahas.

Sularahalaenude eelistamiseks on mitmeid põhjuseid, ent peamine asjaolu on diskreetsus. Eesti kiirlaenufirma, on kevadeks valmis ning pakub kevadpakkumise raames magusaid kiirlaenupakkumisi kõikidele laenusoovijatele! Credit24 on tuntud oma hooajapakkumiste poolest, mille raames antakse vahel laenu uutele klientidele ilma lisakuludeta või pakutakse lihtsalt madala intressiga laenu. Terve märtsikuu vältel on võimalik Credit24-st laenu võttes saada ilma igasuguste kuludeta laen. Kui sul on aja jooksul võetud mitmeid väikeseid laenukohustusi nagu kiirlaene või smslaene, võib igakuisete maksete tegemine olla tülikas ning ka erinevate väikeste laenude intressimäärad võivad kuhjuda üsna kopsakaks.

Kui soovid oma igakuisesse eelarvesse saada pisut raha juurde, tasuks mõelda laenude refinantseerimisele. Millises vanuses saab erinevaid laenutooteid kasutada? Väga paljud laenuandjad väljastavad väiksemaid kiirlaene, smslaene ja väikelaene juba alates 18. See on ka minimaalne vanus, millest alates on üldse võimalik laenu võtta. Laenudega käsikäes räägitakse pidevalt ka maksehäiretest ja võlgadest.

Statistika kohaselt on iga kolmas eestlane kimpus võlgnevustega, mistõttu oleks paslik rääkida sellest, kuidas võlgnevused tekivad ning kuidas selliseid olukordi vältida. Vahel võib elus ette tulla olukordi, kus on lisaraha vaja ootamatult ning väga kiiresti, võib-olla ehk isegi samal päeval. Sellistes olukordades ei tule pangalaenud kõne alla, kuna taotlusprotsess võib võtta aega päevi kui mitte aastaid. Selle jaoks on loodud tagatiseta tarbimislaenud nagu kiirlaenud ja smslaenud.

Esimene laen tasuta Rahaliste vahendite puudusel hakkame otsima erinevaid võimalusi ja uurima kõikvõimalikke kohti, kust saab laenu võtta! Loomulikult mängivad laenuandja või laenufirma valimisel suurt rolli laenude intressimäärad. Iga laenuvõtja hinnaline unistus- see on laen ilma intressideta. Veel mõnda aega tagasi tundus see kõik ebareaalne.