Anname laenu; võta laenu et laenu maksta

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Please forward this error screen to radicenter. Coop Panga kodulaenuga on unistuste kodu rajamine lihtne. Ei ole vahet, kas vajad raha anname laenu; võta laenu et laenu maksta ehitamiseks, korteri ostmiseks või elamise renoveerimiseks, vajalikud vahendid saad meilt.

Kui soovid enne taotluse täitmist laenuhalduriga nõu pidada, siis lepi kokku sobiv aeg ja arutame asjad läbi. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Päriselt paindlik Me pingutame Sinu nimel. Meie juures valmib justkui rätsepatööna Sinu soovidele sobiv lahendus. Coop Panga kodulaenuga on võimalik soetada oma kodu igasse Eestimaa nurka. Paiknegu Võru- või Mulgimaal, saarel või pealinnas, olgu see uus või remonti vajav, Coop Panga laenu saad taotleda kõikjal. Coop Panga laenuhaldurid on alati olemas.

Vaatame Sinu laenusoovi kiiresti läbi ning võtame Sinuga ühendust 3 tööpäeva jooksul. Anname nõu, kuidas toimida, et tehing ruttu vormistatud saaks ja Sina uue kodu rõõme muretult nautida võiks. Kodulaenu põhitagatiseks jääb tavaliselt ostetav või renoveeritav kinnisasi, millele seatakse panga kasuks hüpoteek. Vajadusel võib eralaenuhaldur küsida täiendavaid küsimusi ja dokumente. Kodulaenu võtmisel tuleb arvestada, et laenu tagatiseks olev vara peab olema kindlustatud kogu laenuperioodi vältel. Teeme koostööd Eesti juhtiva kindlustusseltsi If Kindlustusega, kellega koostöös Sulle kindlustust pakume.

Kodukindlustuse sõlmimiseks helista telefonil 635 3009 ja Sinuga võetakse ühendust. Tagatiseks olev objekt tuleb kindlustada kogu laenuperioodiks tulekahju, veeavarii, vandalismi ja loodusõnnetuse vastu. Aktsepteerime varade kindlustamisel kõiki Eestis registreeritud ja Finantsinspektsiooni poolt litsentseeritud varakindlustusseltse, mille nimi on avaldatud Finantsinspektsiooni kodulehel. Samuti võib kindlustuse küsimustes pöörduda sõltumatu nõustaja kindlustusmaakleri poole, kes aitab leida erinevate seltside pakkumiste hulgast kindlustusvõtja huvidele kõige paremini sobiva kindlustuse. Pank peab need kinni kliendi kontolt lepingus ja maksegraafikus kokkulepitud kuupäevadel.

Laenu tagasimaksmise ajal võib rahaline olukord muutuda. Näiteks kui perre sünnib laps või kaotatakse töö, vähenevad sissetulekud. Sel juhul on võimalus võtta laenu tagastamisel maksepuhkust ja tasuda sellel perioodil pangale vaid intressimakseid. Samuti võib tekkida võimalus laen osaliselt või täielikult ennetähtaegselt tagasi maksta. Kui panka teavitatakse oma soovist 3 kuud ette, siis laenu tagastamise eest lisatasu ei võeta.

Määr on arvestatud eeldusel, et krediidisumma võetakse kasutusele kohe täies mahus, põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Määras ei ole arvestatud tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid. Enne lepingu sõlmimist soovitame tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral pidada nõu spetsialistiga. Hüpoteek tähendab Sinu jaoks seda, et kui laenu tagasi ei maksta, siis on pangal õigus Sulle kuuluv korter või maja koos maaga maha müüa. Kui laenusaaja ei täida oma kohustusi, pöördub pank Sinu poole ja annab Sulle võimaluse kohustus täita.

Laenusaaja kohustuse täitmisega on Sul võimalik ära hoida panditud korteri või maja müük, samuti vältida täiendavate kulude tekkimist ning kohtuvaidlusi. Sul on õigus nõuda laenusaajalt Sinu poolt tasutud summade hüvitamist. Kaalu hoolega, kas oled valmis riskima ja loobuma endale kuuluvast korterist või majast, kui laenu tagastamisega tekivad probleemid. Otsusta, kelle ja milliste kohustuste täitmist oled valmis tagama. Sul on õigus nõuda nii notarilt kui ka pangalt sõlmitavate lepingute projekte. Nende saamisel tutvu hoolikalt lepingute sisuga. Võta julgesti ühendust nii panga kui ka notaribürooga, et leida vastuseid tekkinud küsimustele.