If Kindlustus

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Viga 400 Teie brauser saatis päringu, millest meie rebane ei saanud aru. If Kindlustus 400 Your browser has issued a request that our fox could not understand. Please forward this error screen to radicenter. OÜ Pärnu Maamõõduteenistus on asutatud 1997.

Põhitegevusaladeks on maakorraldustööd, geodeetilised ja kartograafilised tööd ning geodeetilised tööd ehitusplatsil. Meie tööpiirkonnaks on peamiselt Pärnu linn ja maakond, kuid meelsasti oleme nõus tulema ka kaugemale. Geodeet IV, Geodeet III ja Geodeet II. Viga 400 Teie brauser saatis päringu, millest meie rebane ei saanud aru. Error 400 Your browser has issued a request that our fox could not understand. Kindlustuse sõlmimiseks luba oma brauseris Javascripti kasutamine.

Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamise põhimõtetega. Suletud netopinnaks on hoone kõikide kinniste ruumide kogupindala, ehk köögi, tubade, koridori, pesuruumi jms ruumide pind ruutmeetrites. Kivikonstruktsiooniga on tegemist siis, kui maja vahelaed ja kandvad seinad on kivist. Sega- ja puitkonstruktsiooni korral on maja seinad kivist või puidust ja vahelaed puidust. Renoveerimiseks loetakse kodu torustike, kütte- ja elektrivarustussüsteemide uuendamist, hoone katuse vahetamist ning siseviimistluse uuendamist. Kui need tööd on teostatud erinevatel aastatel, siis tuleb märkida käesolevast hetkest ajaliselt kõige kaugem aastaarv. Alaline elukoht tähendab, et kodu on sinu peamine elukoht ja seal elatakse vähemalt 180 päeva aastast.

Kui soovid kindlustada suvilat, siis ei ole tegu alalise elukohaga. Hoone kindlustus laieneb automaatselt abihoonetele, mille suurus on kuni 20m2. Abihooned on näiteks kuur, garaaž, grillimaja. Tegemist on finantsteenusega, kindlustust pakub Seesam Insurance AS. Tutvu enne ostu sooritamist lepingutingimustega www. See artikkel on esitatud liitmiseks artikliga Kindlustus Eestis. Artikkel vajab vormindamist vastavalt Vikipeedia vormistusreeglitele.

Kuidas ja millal see märkus eemaldada? Palun aita selle artikli sisu ajakohastada. Kui oskad, siis palun aita artiklit keeleliselt parandada. Kindlustus on majanduses riskide juhtimise vorm, mida kasutatakse ettevaatusabinõuna rahaliste kaotuste riski vastu.

Kindlustus on teenus, mis pakub eraisikutele ja ettevõtetele rahalist kaitset ootamatute sündmuste puhul ehk maandab riske. Kindlustuse vormi järgi jaotub kindlustus vabatahtlikuks, kohustuslikuks ja sundkindlustuseks. Kindlustus, mille puhul kindlustuslepingu sõlmimise kohustus ei tulene seadusest, on vabatahtlik. Kindlustus, mille puhul isik on seadusega sätestatud korras kohustatud sõlmima kindlustuslepingu, on kohustuslik.

Kindlustusseltsid jagatakse kindlustuse objekti järgi elu- ja kahjukindlustusseltsideks. Kindlustustegevuse põhiliigid on: kahjukindlustus, elukindlustus ja edasikindlustus. Ettevõtteid, kes vahendavad kindlustusseltside teenuseid, nimetatakse kindlustusmaakleriteks. Ettevõtluses müüvad kindlustustooteid nii kindlustusmaaklerid kui ka -agendid. Kindlustusmaakler müüb kliendile eri ettevõtete kindlustusteenuseid. Polaris üle Liivimaa Vastastikuse Kinnituse Seltsi varad ja kohustused.

Peale eraõiguslike ja ärilistel eesmärkidel toimiva kindlustuse on Eestis ka mitmeid riiklikult korraldatud kindlustusi. Lepingu sõlmivad omavahel kindlustusandja ja kindlustusvõtja liikluskindlustuse poliisi ostmisel. Tähtaja saabumisel kohustusliku liikluskindlustuse leping küll ei lõpe, kuid isikul puudub kuni uue kindlustuspoliisi saamiseni õigus kasutada sõidukit teeliikluses. Riikidesse, kus kehtib kohustuslik liikluskindlustuse seadus, on võimalik siseneda, ostes riigi piirikindlustuspoliisi.

Kuna liikluskindlustuse omanikule on roheline kaart tasuta, siis on mõttekas küsida liikluskindlustuse sõlmimisel ka rohelist kaarti. Rohelise kaardi maades eraldi liikluskindlustust pole vaja. Roheline kaart on tavaline vastutus-, mitte varakindlustusleping. Sõlmides rohelise kaardi, kindlustab sõiduki omanik oma vastutuse, mitte sõiduki. Rohelist kaarti on soovitatav kasutada järgmistes riikides: Austria, Belgia, Küpros, Tšehhi, Saksamaa, Taani, Hispaania, Eesti, Prantsusmaa, Soome, Suurbritannia, Kreeka, Ungari, Itaalia, Iirimaa, Island, Luksemburg, Leedu, Läti, Malta, Norra, Holland, Portugal, Poola, Rootsi, Slovakkia, Sloveenia, Šveits. Eestis on liikluskindlustuse tagamiseks loodud Eesti Liikluskindlustuse Fond, mis on mittetulundusühing ja mille liikmeteks on liikluskindlustuse kindlustusandjatena tegutsevad ettevõtted. Eesti Liikluskindlustuse Fond on liikluskindlustuse seaduse mõistes garantiifond.