Kas sul on juba kaskokindlustus?

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Sinu päralt on boonuskaitsed, väiksem kas sul on juba kaskokindlustus? ja soodsam hind. See on boonusprogrammi tabel, soovitame seda veidike lähemalt uurida. Uue taseme boonused rakenduvad peale sellele tasemele jõudmist.

Liikluskindlustusega taseme allahindlust ei saa, kuid aastane liikluskindlustuse poliis läheb taseme määramisel siiski arvesse. Boonuskaitsete kohta loe täpsemalt klikkides siia! Kui miski jäi veel veidike segaseks, siis vastuse oma küsimusele võid leida ka siit. If Plus on boonusprogramm erakliendile, kes on sõlminud kindlustuse Ifi e-büroos, büroos või Kindlustustelefoni kaudu. If Plus kehtib järgmistele erakliendi kindlustustoodetele: kodukindlustus, liikluskindlustus, kaskokindlustus, õnnetusjuhtumikindlustus, reisikindlustus, lemmikloomakindlustus, väikelaevakindlustus, metsa- või loomakindlustus.

Liikluskindlustuselt taseme allahindlust ei saa, kuid aastane liikluskindlustuse poliis läheb taseme määramisel siiski arvesse. Mitu taset on If Plusil ja kuidas minu taset arvestatakse? If Plusil on kolm taset ja Sinu tase sõltub sellest, mitu erinevat kehtivat aasta pikkust kindlustustoodet Sul parasjagu Ifis on. Mida rohkem on erinevaid tooteid, seda kõrgemal tasemel oled ja seda rohkem boonuseid saad. 1-tasemel oled, kui Sul on üks kehtiv aastane kindlustustoode Ifis.

2-tasemel oled, kui Sul on kaks kehtivat aastast erinevat kindlustustoodet Ifis. 3-tasemel oled, kui Sul on kolm või enam kehtivat aastast erinevat kindlustustoodet Ifis. Millal hakkavad kehtima minu If Plus boonused? Kindlustust ostes võetakse arvesse boonuste arvestamisel Sinu If Plus taset ostu hetkel. Kui kindlustuse ostu tulemusena Sinu If Plus tase tõuseb, siis uue tasemega kaasnevad soodustused lähevad arvesse juba järgmise kindlustustoote ostul või olemasolevate kindlustuste uuendamisel järgmiseks kindlustusperioodiks. Kui ma ostan järjest kaks erinevat kindlustustoodet, siis mis on nende If Plus tase? Kui Sul ei ole Ifis veel kindlustust ja sõlmid aastaks kodukindlustuse, siis Sa veel 1-tasemega kaasnevaid soodustusi ei saa.

Sinu If Plus tase ja sellega kaasnevad boonused hakkavad kehtima peale kodukindlustuse ostmist. Näiteks kui Sa ostad peale kodukindlust ka kaskokindlustuse, saad Sa kaskoga 1-taseme boonuseid. Peale kaskokindlustuse ostmist jõuad Sa 2-tasemel. See tähendab, et järgmise kindlustustoote ostmisel saad sa juba 2- taseme boonuseid.

Aasta pärast uuendades Ifis kodu- ja kaskokindlustust järgmiseks kindlustusperioodiks, hakkavad mõlemale kindlustustootele samuti kehtima 2-taseme soodustused. Kust ma näen enda If Plus taset? If Plus taset on kõike lihtsam vaadata Ifi e-büroos. Samuti saab enda taset küsida Ifi kindlustustelefonil 777 1211 või mõnest Ifi büroost. Millised boonuskaitsed mulle If Plusiga kehtivad? Sõltuvalt Sinu If Plus tasemest kehtivad Sulle boonusena mitmed täiendavad kindlustuskaitsed nii kodukindlustusele, kaskokindlustusele, reisikindlustusele kui ka õnnetusjuhtumikindlustusele.

Järgnevalt toome ülevaate If Plusiga saadavatest boonuskaitsetest. Boonuskaitsete täpsemaid tingimusi lugege palun kindlustustingimustest! Näide: korstnajala küljest pudenenud kivi ummistas lõõri ja maja ähvardab tulekahju. Kahjuennetava abi kindlustus hüvitab kindlustusjuhtumi korral abiteenuse maksumuse kindlustussumma ulatuses. Kindlustussumma on 100 eurot kindlustusjuhtumi kohta.

Kindlustatuks on kaassõitjad, kes asuvad sõidukis, mis on märgitud kindlustuspoliisile, kuid ei ole selle roolis. Kindlustusjuhtumiks on liiklusõnnetus, kus kaassõitja saab surma või püsivaid vigastusi. See tähendab, et kui reisil olles varastatakse Sinu fotokaamera, siis läheb see hüvitamisele. Sõiduki rentimisel on rendilepingusse märgitud omavastutus, mis jääb õnnetuse korral Sinu enda kanda ja võib ulatuda tuhandetesse eurodesse. Antud lisakaitsega hüvitab If rendiauto omavastutuse kahju kuni 2000 euro ulatuses. Boonuskaitse kehtib vastavalt selles piirkonnas, kus Sinu kasko või reisikindlustuse leping. Kaitse ei kehti Eesti territooriumil ega Eestis renditud sõidukitele.

If pileti maksumuse kuni 250 euro ulatuses. Hüvitamisele kuulub ainult pileti soetamismaksumus, majutus- ja transpordikulusid ei hüvitata. Kas näiteks kaskokindlustuse boonuskaitsete kasutamiseks peab mul olema Ifis kaskokindlustus? Iga If Plusiga saadav boonuskaitse on seotud kindlustustoote olemasoluga. Kui Sa soovid näiteks kasutada 2-taseme kasko boonuskaitset, millega laieneb õnnetusjuhtumi kindlustuse kõigile kaassõitjatele, siis see eeldab ka kaskokindlustuse olemasolu Ifis.

Mida tähendab If Plus tasemega kaasnev väiksem omavastutus? See näitab, kui palju on Sinu omavastutus kahju korral tavaomavastutusest väiksem. Omavastutuse soodustus kehtib kõikide erakliendi toodete puhul, kus on omavastutus määratud ja seda saab kasutada alati sõltumata Sinu kahjude hulgast. Sinu päralt on boonuskaitsed, väiksem omavastutus ja soodsam hind. See on boonusprogrammi tabel, soovitame seda veidike lähemalt uurida.

Uue taseme boonused rakenduvad peale sellele tasemele jõudmist. Liikluskindlustusega taseme allahindlust ei saa, kuid aastane liikluskindlustuse poliis läheb taseme määramisel siiski arvesse. Boonuskaitsete kohta loe täpsemalt klikkides siia! Kui miski jäi veel veidike segaseks, siis vastuse oma küsimusele võid leida ka siit. If Plus on boonusprogramm erakliendile, kes on sõlminud kindlustuse Ifi e-büroos, büroos või Kindlustustelefoni kaudu. If Plus kehtib järgmistele erakliendi kindlustustoodetele: kodukindlustus, liikluskindlustus, kaskokindlustus, õnnetusjuhtumikindlustus, reisikindlustus, lemmikloomakindlustus, väikelaevakindlustus, metsa- või loomakindlustus. Liikluskindlustuselt taseme allahindlust ei saa, kuid aastane liikluskindlustuse poliis läheb taseme määramisel siiski arvesse.