Kiirlaen kuni 1000 euri; laen alustavale ettevõtjale

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

The Riigikogu is the parliament of Estonia. Its 101 members are elected at general elections for a term of four years. The Riigikogu passes kiirlaen kuni 1000 euri; laen alustavale ettevõtjale and resolutions, exercises parliamentary supervision and ratifies international agreements. The Riigikogu has 11 standing committees and 6 select committees.

Committees of investigation and study committees are formed to investigate issues of public interest or problems of significant imprtance. We make live broadcasts of sittings of the Riigikogu and commitees public meetings, as well as on other important events in the Riigikogu. Head ametikaaslased, austatud Riigikogu, tere päevast! Alustame Riigikogu täiskogu III istungjärgu 13.

Kõigepealt palun siia Riigikogu kõnetooli neid Riigikogu liikmeid, kes soovivad üle anda eelnõusid või arupärimisi. Mul on hea meel paluda siia Riigikogu liige ja tänane sünnipäevalaps Anneli Ott! Annan Eesti Keskerakonna fraktsiooni nimel üle põhiseaduse muutmise seaduse eelnõu rahvaalgatuse võimaldamiseks. Kuna eelmisel sügisel ei leidnud toetust Keskerakonna algatatud seaduseelnõu, millega oleks Riigikogu olnud kohustatud arutama kollektiivseid rahvapöördumisi täiskogu saalis, siis tulenevalt sellest täiendasime põhiseadust sätetega, mis kaasaks rahvast rohkem seadusloome protsessidesse. Kuue Vabaerakonna saadiku nimel annan üle arupärimise siseminister Hanno Pevkurile ja see on ajendatud äsja valminud Riigikontrolli aruandest «Politsei- ja Piirivalveameti moodustamise kulg ja tulemuslikkus».

Meil on sellest tulenevalt ühtekokku kaheksa küsimust siseministrile. Annan Konservatiivse Rahvaerakonna saadikute nimel üle arupärimise siseminister Hanno Pevkurile seoses illegaalsete immigrantide Eestis vabalt ringiliikumisega. Viimastel päevadel on Eesti ajakirjanduses ilmunud lugusid illegaalsetest immigrantidest, kes pärast Harku kinnipidamiskeskusest vabanemist on jäänud Tallinna tänavatele. Neil pole tööd, kodu ega dokumente ja neid ei saavat riigist välja saata. Kuni rahval ei ole võimalik algatada referendumeid, teeme meie seda nende eest. Kindlasti me kõik oleme tähele pannud, et üks kõige olulisemaid poliitilisi küsimusi, mida viimase pea aasta jooksul on Eesti avalikkus arutanud, on põhimõtted, kuidas Eesti annab rahvusvahelist kaitset inimestele, kes põgenevad või kes väidavad, et nad põgenevad. Palun Riigikogu kõnetooli Vabariigi Valitsuse esindaja Heili Tõnissoni!