Kiirlaenud sularahas; väikelaen

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele. Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0. Või maksa igakuiste maksetena Esimene kiirlaenud sularahas; väikelaen makse: 0. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel konsulteeriga spetsialistiga. Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele. Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Kasutatud laenulimiidi võib tagasi maksta korraga või osamaksetena 30 päevase intervalliga.

Laenulimiit on justkui sinu virtuaalne krediitkaart. Lisaks on kindel tagasimakse kuupäev minimaalsele kuumaksele, kuid igal ajal võib laenulimiiti rohkem tagasi maksta. See on paindlik ja mugav laenutoode. Meie kliendid kasutavad laenu peamiselt ootamatuteks väljaminekuteks, kodu renoveerimiseks, reisimisega seotud kulutuste katmiseks ning paljuks muuks.

Laenulimiit on paindlik ja mugav laenuteenus. Ferratumi laenu saab taotleda kuni 3000 eurot. Laenu taotlemine käib lihtsa ja kiire interneti avalduse alusel meie kodulehel. Sul üle kontrollida, kas kõik andmed on õiged ning taotlus kinnitada. Laenu tagasimaksmine on kliendi jaoks väga paindlik.

Seega on võimalik kogu laenusumma tagastada 30 päeva jooksul, ilma intressi tasumata. Juhul, kui klient ei soovi tagasi maksta kogu laenusummat 30 päeva jooksul, siis on võimalik tasuda ka igakuiste maksetena. Oma limiidi piires saad igal ajal lisaraha taotleda. Selleks pead sa lihtsalt logima sisse oma iseteenindusse kasutades isikukoodi ja pin-koodi. Iseteenindusest saad kiire ja mugava ülevaate, kui palju on sul hetkel limiiti kasutusel, kui palju on vaba raha, millal on arve maksmise tähtaeg ning samuti saab seal arvet vaadata ning vajadusel kontaktandmeid muuta. Kindlasti on sinul erinevad salasoovid ja unistused, mille täitmist lükkavad edasi erinevad põhjused. Juhul, kui selleks põhjuseks on enamasti raha ja selle olemasolu, siis tasub kaaluda Ferratumi laenu taotlemist.

Oled mõelnud, et sinu elu oleks lihtsam kui sul oleks uus auto? Vanaga kulub meeletud raha remondile ja pealegi pole sellega sõites sa kunagi kindel, kas jääd tee äärde või mitte. Katrin Lepik Ferratum aitas mind just siis, kui mul seda kõige rohkem vaja oli. Laenutaotluse sai mugavalt SMSiga saata ning raha laekus kiirelt. Andres Sarapuu Mul oli vaja ootamatult lisaraha ning Ferratumi pakkumine, esimene laen 1 euroga, oli just minule sobilik. Tutvuge finantsteenustega, mida soovitavad meie kliendid. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga.

Ferratumi poolt väljastatud väikelaen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. Ferratumi väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel edastatakse nõue sissenõudmiseks inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused. Ferratum Bank pakub väikelaenu —  laenulimiit.