Krediit Tallinnas; laenud SMS

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Väikelaenu kirjeldus Väikelaen on tagatiseta kiirlaen eraisikutele. Seetõttu on väikelaenul krediit Tallinnas; laenud SMS teine nimetus — tarbimislaen.

Laenu tagastamine toimub reeglina annuiteetgraafiku alusel, mis koosneb laenu põhiosa maksest ja arvestatud intressist ning mis on võrdsetes osades. Sul võimalik vaadata, milliseks kujuneb igakuine maksekoormus. Laenu vormistamine käib lihtsalt ja kiiresti. Väikelaenu taotlemiseks vali palun liuguri abil sobiv maksetähtaeg ja summa. Seejärel suunatakse Sind laenutaotluse täitmise lehele. Võimalused väikelaenu klientidele ja kliendistaatused Kliendistaatused erinevad üksteisest lisavõimaluste avanemise poolest.

Kliendistaatused on järgnevad: Uus klient, Püsiklient ja Püsiklient PLUSS. Laenu väljastamine ja lisateenused on ilma lepingutasuta. Püsikliendile on väikelaenud alati hea hinnaga. Kui jõuad Püsiklient PLUSS staatusesse, tekib Sul võimalus saada personaalseid eripakkumisi. Lisaks on väikelaenud kiirlaenuturul soodsaima intressiga. Enda staatuse nägemiseks tuleb Iseteenindusse sisse logida.

Esimeseks sammuks väikelaenu taotlemisel on kasutajakonto avamine. Registreerimisvormis tuleb täita kõik nõutud väljad ning vajutada nupule «Registreerun». Registreerida on võimalik ka menüü «Iseteenindus» kaudu. Teiseks sammuks väikelaenu taotlemisel on laenusumma ja laenuperioodi valimine. Vali endale sobiv laen liuguri abil. Veendu, et teenus, mida soovid kasutada, on vastav Sinu vajadustele ja finantsolukorrale. Kui vajaminev laen on valitud, vajuta nupule «Esita taotlus».

Kolmandaks sammuks väikelaenu taotlemisel on laenutaotluse esitamine. Taotlusvormis tuleb täita kõik nõutud väljad. Samuti tuleb tutvuda väikelaenu tingimustega, teabelehega ning lepingueelse infoga. Taotlusvormi täitmisel tuleb esitada õiged ja kehtivad andmed! Loe hoolikalt kogu kuvatav informatsioon läbi ja järgi juhiseid meie Kodulelehel. Viimane samm väikelaenu saamiseks on isikutuvastamine ja laenu kätte saamine!