Krediitkaardi turvalisus – kuidas tagada kaardi turvalisus & vältida probleeme?

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Selles privaatsusavalduses selgitatakse, millised isikuandmeid Microsoft töötleb ning kuidas ja millisel eesmärgil Microsoft neid töötleb. Lugege sellest privaatsusavaldusest tootekohaseid üksikasju, mis pakuvad asjakohast lisateavet. See avaldus kehtib Microsofti ja teie vahelise suhtluse ja allpool loetletud Microsofti toodete kohta ning samuti muude selles avalduses krediitkaardi turvalisus – kuidas tagada kaardi turvalisus & vältida probleeme? Microsofti toodete kohta.

Selle privaatsusavalduse uusima versiooni leiate saidilt aka. Kasutame küpsiseid teie eelistuste ja sätete salvestamiseks, teie abistamiseks sisselogimisel, kohandatud reklaamide kuvamiseks ning saiditoimingute analüüsimiseks. Microsoft järgib EL-i ja USA ja Šveitsi ja USA vahelise andmekaitseraamistiku Privacy Shield põhimõtteid. Lisateave: külastage Ameerika Ühendriikide Kaubandusministeeriumi andmekaitseraamistiku Privacy Shield veebisaiti. EL-i andmekaitse ametnikule, kasutage meie poole pöördumiseks järgmist veebivormi: veebivormi. Microsoft kogub andmeid teie käest, teiega peetava suhtluse kaudu ja oma toodete kaudu. Osa neist andmetest esitate meile otse ise ja osa neist andmetest saame siis, kui kogume teavet teie interaktsioonide, kasutuse ja kogemuse kohta seoses meie toodetega.

Kui esindate organisatsiooni, nt ettevõtet või asutust, mis kasutab ettevõtetele ja arendajatele mõeldud Microsofti tooteid, lugege selle privaatsusavalduse jaotist Tooted ettevõtetele ja arendajatele, et teada saada, kuidas me teie andmeid töötleme. Teil on võimalik valida, millist tehnoloogiat kasutate ja milliseid andmeid jagate. Kui palume teil esitada isikuandmed, siis saate sellest keelduda. Et saaksime teile teenust pakkuda, peate paljude meie toodete puhul esitama teatud isikuandmed.

Kui otsustate toote või funktsiooni käitamiseks vajalikke andmeid mitte esitada, ei saa te seda toodet või funktsiooni kasutada. Microsoft kogub teilt andmeid teie ja meie vaheliste interaktsioonide ning meie toodete kaudu mitmesugustel allpool kirjeldatud eesmärkidel, sh selleks, et tegutseda tõhusalt ja pakkuda teile meie toodete kasutamisel parimat kogemust. Kaitseme muudelt osapooltelt hangitud andmeid selles väljavõttes kirjeldatud tavade järgi, lisaks mis tahes täiendavad andmete allikaga soetud piirangud. Need kolmandate osapoolte allikad varieeruvad aja jooksul, hõlmates järgmist. Andmemaaklerid, kellelt ostame demograafilisi andmeid, et täiendada meie kogutavaid andmeid.