Kuidas teha laenu ettevõtet; omaraha tagatud laenud

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Laenu taotlemine Millised dokumendid tuleb esitada? Hüpoteeklaenuandjatel kõik võib paluda otse internetist, täitke laenutaotlus ainult. Kuidas teha laenu ettevõtet; omaraha tagatud laenud tuleb märkida üksikasjalikult oma finantssuutlikkuse, tulud, kulud ja Teave ohutuse.

Lisaks taotlus rahuldada, vaid ka pakkuda hindamisaruande, põhjal arvutatud suuruse laenu antakse teile ja teie kontoväljavõtte tõendamiseks tulude ja kulude õigsust. Hüpoteek järeldusele hõlmab nelja peamist eest: laenu tasud, vara väärtused, rent, notaritasud ja kindlustus summa. Laenu sõlmimise tasu Iga auhind kaasas hüpoteegi lepingutasu, mis on tavaliselt maha laenusummast. 100 tasu selle eest, lepingute kõikidel juhtudel. Mahemees võrdlus tabel näitab kulud, nii et saate võrrelda laenude lisakulusid ja leida kõige kasulikum.

Kinnisvara hindamise Nagu hüpoteegi väljastatakse abisumma sõltub tagatise väärtus kinnisvara, kinnisvara hindamine on vajalik eksperdi. Selleks monefit et see oleks Kinnisvara hindamine seaduse tellimusi tunnustatud vara on valitud. Turuväärtuse hind sõltub asukohast vara, samuti liik ja võib erineda mõnisada eurot kuni 90 eurot. Mõned laenuandjad pakuvad täiesti tasuta kinnisvara hindamine, nii et see võib olla laen palgatõendita, et sa ei pea kulude katmiseks. Vaata siit, mis muudab kinnisvara tasuta hindamine.

Notari asub kinnisvara ja hüpoteeklaenude kantakse maakatastrisse kantud, kui see postitus jääb kuni laen tagasi ja laenu hüpoteegipidajale on teinud avalduse, et kustutada. Sõltuvalt tehingu saab süüdistatakse riigi notari ja notaritasud summa mitusada eurot igal juhul laenu kulud. Pangalaenude on lihtne ülesanne, sest pankade arv pakuvad juba soodsaid laene kodukindlustuse. Teine võimalus on pöörduda mõne siiski maaklerid , See aitab teil leida kõige soodsamad kindlustuse pakkumise.

Secure vara peab olema kindlustatud kogu laenuperioodi ja kui sa ei tee seda õigeaegselt, siis võib tekkida trahve või sanktsioone. Kodukindlustuse ei ole väga kallis, ja sõltuvalt riskitase oma kodus, ja muudetakse mitmete tegurite, võib see tähendada, jäädes mõnesaja euro aastas. Kindlustus on oluline, valides põhineb nõuetele laenuandja, sest mõnel juhul laenuandja Erinõuded riski, Kindlustus peab hõlmama. Laenud olemasolevatest vahenditest võib võtta aega põhimõtteliselt ainult 2-3 päeva, vaid ka paar nädalat.