Laen kuni 20 000 eurot; laen5000

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Please forward this error screen to cpanel. Coop Panga laen kuni 20 000 eurot; laen5000 sobib igal juhul.

Vali välja sobiv sõiduk ja täida liisingutaotlus veebis, pangakontoris või sõiduki müüja juures. Kuumakse arvutamisel on aluseks võetud keskmine intress 3. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Taotluse saad esitada ööpäevaringselt internetis, lähimas pangakontoris või sõiduki müüja juures. Kui aga soovid enne taotluse täitmist meie liisinguhalduriga nõu pidada, siis võta ühendust telefonil 669 0937 ja arutame asjad läbi. Taotluse esitamine on lihtne ja esmase pakkumise teeme Sulle kiirelt. Anname asjatundlikku nõu, kuidas toimida, et sõiduk ruttu kätte saada ja sobiv kindlustus leida.

Kui soovid liisingutähtaega või summat muuta, vormistada kasutusrenti ümber kapitalirendiks või muudes tingimustes kokku leppida, siis võta julgesti ühendust. Vaata ka liisingu koostööpartnerite poolt pakutavaid sõidukeid. Sõiduki soetamisel saad valida kasutus- ja kapitalirendi vahel. Kapitalirendi puhul tasutakse liisinguperioodi jooksul sõiduki maksumus ja intressid ning liisinguperioodi lõppedes saadakse sõiduki omanikuks. Kasutusrendi puhul tasutakse sõiduki kasutamise eest. Kasutusrendiga kaasneb automüüja kohustus liisitud sõiduk liisinguperioodi lõppedes jääkväärtusega tagasi osta. Soovi korral on võimalus ka sõiduk välja osta või pikendada lepingut kapitalirendi tingimustel.

Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Näidistingimustes ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Autoliisingu pakkujaks on Coop Liising AS. Anna käendus üksnes inimesele või ettevõttele, keda Sa tead, tunned ja usaldad. Käendus on Sinu kohustus tagada käendatava lepingu täitmine. Kuna käendusega võtad Sa endale rahalise kohustuse, on alati mõistlik küsida nõu spetsialistilt.

Kaalu hoolega, kas kohustuse täitmine on Sulle jõukohane. Tutvu hoolikalt panga poolt ettevalmistatud käenduslepingu ja laenulepingu projektidega. Võta julgesti ühendust pangatöötajaga, et leida vastuseid tekkinud küsimustele. Kuula väga tähelepanelikult pangatöötaja selgitusi nii laenulepingu kui ka käenduslepingu kohta. Ole ise aktiivne ja tunne huvi, kuidas toimub laenulepingu täitmine.

Kui laenusaaja Sinu küsimustele ei vasta, pöördu kindlasti panka. Ainult nii saad olla kindel, et vajalik info jõuab Sinuni. Tutvu hoolikalt panga poolt saadetud teadetega ning mine kindlasti järele tähitud kirjadele. Pank pöördub Sinu poole ja annab Sulle võimaluse kohustus täita. Võla tasumisega on Sul võimalik ära hoida täiendavate kulude tekkimine ning kohtuvaidlused.

Sul on õigus nõuda laenusaajalt Sinu poolt tasutud summade hüvitamist. Oled finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete Coop Pank AS, Coop Finants AS ja Coop Liising AS veebilehel. Enne mis tahes lepingu sõlmimist tutvu vastava teenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamise eeskirjaga. SEB Pank Eesti suuruselt teine pank on selle nime all Eesti turul opereerinud alates 2007.