Laen kuni 500 eurot; laenud auto tagatisel

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Please forward this error screen to cpanel. Veebilehe laen kuni 500 eurot; laenud auto tagatisel jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kas sul puudub juurdepääs Bondoras registreeritud E-postile?

Järgnev tekst puudutab laenu auto tagatisel. Autolaenu puhul läheb auto laenuperioodiks laenuandja omandusse, kuid laenuvõtjale jääb auto kasutamise õigus. Kui laenumaksed ei laeku kokkulepitud graafiku alusel, tekib laenuandjal õigus auto laenusumma katteks maha müüa. Millised on autolaenu eelised ja puudused? Kuna tegemist on tagatisega laenuga, on autolaenud tavaliselt madalama intressimääraga kui sama laenusumma ja -perioodiga tagatiseta väikelaen. Lisaks toimub autolaenu taotlemine väga kiiresti. Uuemate autode puhul nõutakse autolaenu võtmisel auto kaskokindlustuslepingu sõlmimist.

Auto müümisel võivad sellega kaasneda ootamatud viivitused ja lisakulud. Mille poolest erineb Bondora laen autolaenust? Kui autolaenud on reeglina seotud tagatisega, siis Bondora laenudele tagatist ei seata. Seega jääb Bondora laenu puhul laenuvõtja auto ja muu vara kindlalt tema omandusse, neile ei kohaldata ka mingeid piiranguid. Olenevalt laenutaotleja krediidireitingust võib Bondora laenu intressimäär olla sama soodne nagu autolaenul.

Lisaks võtab Bondora laenu taotlemine internetis võtab mõne minuti. Taotle laenu kus iganes ja millal iganes Ootamatuid olukordi tuleb ikka ette. Näiteks Su auto läheb katki või pesumasin lakkab töötamast. Sellised olukorrad võivad juhtuda ka keset ööd ja keegi meist pole nende eest kaitstud. Laenutaotluse saad Bondoras esitada näiteks ka kell 2 öösel ja riiklikel pühadel! Meie laenutaotlus on täies ulatuses Internetis täidetav. Kontorisse minema ei pea ja võid taotluse esitada kasvõi voodist püsti tõusmata.

Taskukohane ja personaalne Bondora ei paku kõikidele klientidele ühtset lahendust nagu seda traditsioonilistes pankades tehakse. Ja kõige selle parim osa on see, et meil on mõistlikud intressimäärad. Kõik tehtud laenupakkumised on personaalsed ja põhinevad iga kliendi vajadustel ja nõuetel. Kiirem kui kunagi varem Taotluse saad täielikult täita internetis. 10 minutit ning esmase laenupakkumise saad juba 1 minuti pärast.