Laen taotlus; SMS laen 15 min

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Please forward this error screen to cpanel. Elus võiks olla sagedamini nii, et laen taotlus; SMS laen 15 min tahad, seda ka saad.

Coop Pangast saab väikelaenu, mida kasutad just nii, nagu Sulle sobib. Tagatist ei ole vaja ja vastuse taotlusele saad loetud sekunditega! Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Raha kätte samal päeval Coop Panga kontole kanname laenusumma samal tööpäeval. Kui Sa ei ole veel Coop Panga klient, siis ava konto internetis. Taotluse täitmine on lihtne ja pakkumise saad loetud sekunditega.

Raha kanname Sinu kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval. Taotluse saad esitada ööpäevaringselt internetis, lähimas pangakontoris või Coopi kauplustes üle Eesti. Meie asjatundlikud töötajad on Sinu jaoks alati olemas, et leida parim lahendus Sinu soovide elluviimiseks. Maksimaalne laenusumma sõltub Sinu sissetulekust ja kohustustest. Selle saad alla laadida oma kodupanga internetipangast. Laenutaotluse saad esitada internetis, Coop Panga kontorites ja Coopi kauplustes üle Eesti. Lepingu saad digitaalselt allkirjastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga.

Vajadusel kutsume Sind enne laenu väljamaksmist isikusamasuse tuvastamiseks Coop Panga kontorisse või Coopi kauplusesse. Kanname raha Sinu kontole hiljemalt 1 tööpäeva jooksul pärast lepingu sõlmimist ja vajadusel isikusamasuse tuvastamist. Raha laekub Sinu kontole sõltuvalt pangast kas samal või järgneval tööpäeval pärast meiepoolse ülekande tegemist. Laenumaksed palume tasuda Coop Finants AS kontole EE384204278603522603. Esitame igakuiselt e-arve, mille leiad oma kodupanga internetipangast. E-arve saadetakse automaatselt panka, kuhu kantakse Sinu laenusumma. Mugavamaks tasumiseks soovitame sõlmida e-arve püsimakse lepingu.

Maksepuhkuse pikkus ja tingimused määratakse Sinu vajadusi ja võimalusi arvesse võttes. Laenu võib tagastada ka enne lepingu lõpptähtaega. Lepingu muudatuse tasu arvestatakse vastavalt hinnakirjale. Kui osamakse ei ole maksepäevaks tasutud, saadame SMS-iga meeldetuletuse makse tasumiseks.

Makse hilinemisega kaasnevad kulud ja viivise arvestus vastavalt hinnakirjale. Kui näed pikemaajalisi probleeme maksete tasumisel, siis soovitame kindlasti pöörduda panga poole, et leida üheskoos sobiv lahendus. Enne lepingu sõlmimist soovitame tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajadusel pidada nõu spetsialistiga. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustega ning vajadusel pidage nõu spetsialistiga. Oled finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete Coop Pank AS, Coop Finants AS ja Coop Liising AS veebilehel. Enne mis tahes lepingu sõlmimist tutvu vastava teenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamise eeskirjaga. Enne laenulepingu sõlmimist tutvu hoolikalt lepingutingimustega ja vajadusel pea nõu meie spetsialistiga. 0 eurot, tagasimaksete summa 876 eurot ja tarbija poolt makstav kogusumma 876 eurot. Mis teeb meist kiirlaenude turu pidevat liidri?