Laenu pakub vahel eriti; laen.ee

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Please forward this error screen to radicenter. Please forward this error screen to cpanel. SEB Pank Eesti suuruselt teine pank on selle nime all Eesti turul opereerinud alates laenu pakub vahel eriti; laen.ee. Eelnevalt oli SEB Pank tuntud nime Eesti Ühispank all.

SEB Pank ütleb enda kohta, et nad on pank ja partner edasipüüdlikule kliendile, soovides pakkuda enamat, kui anda ainult laenu või keskmisel tasemel finantsnõu. SEB Pank tahab aidata oma klientidel saavutada nende jaoks olulisimaid eesmärke. Kasutajate tagasiside tõttu ei tee me hetkel pangaga SEB Pank koostööd. TF Bank on ennast tõestanud kui usaldusväärne ja kindel teenusepakkuja. SEB Panga ambitsiooniks on pakkuda maailmatasemel teenindust oma eri valdkondade spetsialistide ja ekspertidega. Lepingu sõlmimise tasu sõltub täielikult valitud laenust.

Muidugi tuleb laenu võtmise juures arvestada ka muuga, kui ainult lepingutasu ja laenu suurusega. Iga laenu juurde käib ka intress. Lihtsustatult selgitades on tegu tasuga, mida pank võtab selle eest, et lubab Sul oma raha kasutada. Intressimäär on sõltuv nii laenu liigist, laenutaotlejast kui ka üleüldiselt kokkulepitud tingimustest. Kindlasti tuleb enne lepingu sõlmimist tutvuda ka sellega, mida näeb leping ette erandolukordade tekkimisel. Mis juhtub, kui Sa hilined maksetega?

Mis juhtub, kui soovid laenu ennetähtaegselt tagasi maksta? Kas Sul on vaja tagatist ning kas selle eest tuleb ka lisaks maksta? Võib juhtuda, et laen, mis algul tundub eriti soodne, pole seda enam siis, kui oled end erinevate lisakuludega kurssi viinud. Sebpank ee poolt antud arvelduslaen on mõeldud ootamatuteks väljaminekuteks.

Selle taotlemine internetipangas on kiire ja lihtne ning arvelduslaen pakub võimalust paindlikuks tagasimakseks. Hea on teada seda, et intressi tasumine käib üksnes kasutatud limiidilt. Sõlmides laenulepingu, avab SEB Pank Eesti kontole laenulimiidi, mida võib kasutada täpselt nii nagu Sa ise soovid. Vali, mis summad Sul vaja on, ning rohkem ei olegi vaja laenu võtta. Laenu maksimaalne suurus sõltub Sinu sissetulekust ning sellest, mis kohustused Sul juba on.

Laenu tagastamine toimub ühe aasta jooksul 12 kuumaksena. Nagu öeldud, siis intressi on vaja maksta üksnes nende päevade eest, millal Sa reaalselt limiiti ka kasutasid. Kui Sa ei ole arvelduslaenu reaalselt kasutanud, ei ole vaja ka intressi maksta. Väikelaen on teine laenutoode, mida saab taotleda SEB bank Eesti kaudu. Väikelaen ei nõua reeglina tagatist ning kuna väikelaen on vaba sihtotstarbega laen, võid kasutada seda täpselt selleks, mis ise soovid: reisimine, ravikulude katmine, kodu remontimine, auto ostmine jne. Täpne summa sõltub sellest, milline on Su sissetulek ja millised kohustused Sul juba olemas on. Selleks on vajalik laenukaitse kindlustuse taotlemine ning intressisoodustust sisaldava SEB paketi sõlmimine.

Laenu tähtaeg on 6 kuud kuni 5 aastat ning võimalik on ka kuni 6 kuud kestev maksepuhkus. SEB bank ee on hea koht ka siis, kui soovid saada infot kodulaenu kohta või seda taotleda. Pole ka imestada, sest igale laenutaotlejale pakutakse asjatundliku nõustamist erakliendihaldurilt, tervikliku kindlustuse pakkumist ning muidugi paindlikke laenu tingimusi. Kodulaen on mõeldud selleks, et kodu kas osta, ehitada või renoveerida. Laenusumma arvutamisel võetakse arvesse ka sissetulekuid.