Laenud kuni 3500 eurot; kes võib anda laenu kui teil on võlg

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

The Riigikogu is the parliament of Estonia. Its 101 members are elected at general elections laenud kuni 3500 eurot; kes võib anda laenu kui teil on võlg a term of four years.

The Riigikogu passes laws and resolutions, exercises parliamentary supervision and ratifies international agreements. The Riigikogu has 11 standing committees and 6 select committees. Committees of investigation and study committees are formed to investigate issues of public interest or problems of significant imprtance. We make live broadcasts of sittings of the Riigikogu and commitees public meetings, as well as on other important events in the Riigikogu. 51 lõike 1 alusel Vabariigi Valitsuse ettepanekul Vabariigi Valitsuse taotletud ajal ja päevakorraga.

667 on Marina Kaljurand nimetatud välisministriks. Järgnevalt kuulame ära välisminister Marina Kaljuranna ametivande. Asudes täitma Vabariigi Valitsuse liikme kohustusi, olen teadlik, et kannan selles ametis vastutust Eesti Vabariigi ja oma südametunnistuse ees. Tõotan pühalikult jääda ustavaks Eesti Vabariigi põhiseaduslikule korrale ning pühendada oma jõu Eesti rahva heaolu ja tuleviku kindlustamisele.

Minister võib tööle minna ja meie saame jätkata. Kõigepealt, austatud Riigikogu liikmed, kellel teist on soovi anda üle eelnõusid või arupärimisi? Vabaerakonna fraktsioon leiab, et välisministri vahetus on igati õigustatud. Kuidas see õigustab ennast tulevikuvaates, eks me seda saame näha, aga igal juhul parimad soovid Marina Kaljurannale! Tulenevalt sellest, et Taavi Rõivase peaministriks oleku ajal on ametis juba kolmas välisminister, esitavad seitse Vabaerakonna fraktsiooni liiget arupärimise, kus me püüame üldistada mitmeid välispoliitikateemasid. Meie arvates on praegu valitsuse suur ülesanne üleeuroopaliste välispoliitiliste probleemide lahendamine.

Me esitame need küsimused sedapuhku peaministrile, kes peaks nendes asjades järjepidevust hoidma. Me markeerime siin terve hulga teemasid. Seitse Vabaerakonna liiget annavad üle eelnõu, mis ametlikus kõnepruugis kannab pealkirja «Sotsiaalmaksuseaduse, tulumaksuseaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse muutmise seaduse eelnõu». Inimkeeli seletades tahame muuta juunis vastuvõetud nn kobarseaduse ühte meie arvates kõige olulisemat punkti, mis käsitleb majutusasutuste käibemaksu. Meil on siht ja ettepanek see tehtud viga võimalikult kiiresti parandada. Olen vastu võtnud ühe eelnõu ja ühe arupärimise.