Lihtne laen; reisilaen

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Arvutus on näitlik ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Maria, 41-aastane õpetaja Ida-Virumaalt Talvel lõhkes mul elutoas keskküttesüsteemi toru ja elutoa põranda parkett lihtne laen; reisilaen kahjustada. Paraku ei olnud korter kindlustatud ja ka olemasolevatest vahenditest ei piisanud põranda remondiks. Rain, 35-aastane kokk Põlvamaalt Möödunud detsembris kasutasin laenupakkumisi, kus esimest laenu pakuti tasuta.

Laenude eest ostetud kingitused ja perega koosveedetud aeg tegid jõuluaja väga eriliseks. Järgnevatel kuudel ei leidnud ma võimalust kõiki laene tagasi maksta ning lasin korduvalt laenutähtaegu pikendada. Gea, 21-aastane klienditeenindaja Jõgevamaalt Töötan klienditeenindajana ühe supermarketi pagariletis. Püüan kliente teenindada alati sõbralikult ja naeratades. On ju nii, et naerata ja maailm naeratab sulle vastu! Aga mul oli üks unistus, nimelt tahtsin minna puhkusereisile Hispaaniasse. Liina, 43-aastane personalispetsialist Harjumaalt Olen üks neist, keda ei ole õnnistatatud ilusa sirge hambareaga.

Samas soovin ju ka ilusat naeratust ja head enesetunnet. Teadsin, et lahenduseks on breketravi, mis on kallis. Vajalikku summat ei olnud mul võimalik palga kõrvalt säästa. Kartsin, et võib-olla täisealistele enam sellist ravi ei tehtagi. Ragnar, 37-aastane ettevõtja Harjumaalt Mulle meeldib olla väikeettevõtja. Olles iseendale tööandjaks, pakun enda valmistatud mööblit.

Huvi puutöö vastu on mul juba lapsest peale, samuti olen end erialaselt väga palju täiendanud. Olen pühendunud mööblivalmistamisele, kuid sortimendi laienedes ja töömahu suurenedes sai selgeks, et juba soetatud masinate võimsusest enam ei piisa. Klienditugi Küsimuste korral võta julgelt ühendust! Vali ise tingimused, millega laenu annad! Investor kasvatab oma vara, andes intressiga laenu teistele inimestele. Laenuvõtjateks on tavalised inimesed, kellega investor lepib kokku sobivad laenutingimused.

Kogu laenuperioodi jooksul tagasi makstav summa on 9 116,11 eurot, millest 2 191,11 eurot moodustavad intressimaksed ja 720 eurot laenu haldustasu. Hoia oma rahaasjadel silma peal just seal, kus oled Sina. Coop Panga interneti- ja mobiilipanga kasutamine on tõeliselt mugav ja lihtne. Internetipanka saad sisse logida ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga.

Teavita panka tuvastusvahendi kadumisest, vargusest või võimalikust teatavaks saamisest teistele isikutele, helista meile 669 0966. Kasuta viirusetõrjeprogramme ja tulemüüri, et kaitsta oma arvutit. Viirusetõrjeprogrammi ja tulemüüri saad alla laadida internetist. Kasuta operatsioonisüsteemi ja brauseri uuemaid versioone ning luba uuenduste automaatne laadimine. Pärast internetipangast väljalogimist sulge brauseri aken.

Kasuta automaatset ekraanilukku, et piirata võõrastele isikutele ligipääs arvutisse või telefoni. Määra internetipanga kasutamiseks mõistlik ja oma vajadusi mitte ületav limiit. Oled finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete Coop Pank AS, Coop Finants AS ja Coop Liising AS veebilehel. Enne mis tahes lepingu sõlmimist tutvu vastava teenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamise eeskirjaga.