Lisaraha teenimine ühisrahastuse kaudu – on see võimalik?

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Kiirlaen madala palgaga: on see üldse võimalik? Kiirlaen madala palgaga: on see lisaraha teenimine ühisrahastuse kaudu – on see võimalik? võimalik? Kuidas lõpetada palgapäevast palgapäevani elamine 20. Kuidas lõpetada palgapäevast palgapäevani elamine 20.

Kuidas lõpetada palgapäevast palgapäevani elamine 20. Kiirlaen madala palgaga: on see üldse võimalik? Kiirlaen madala palgaga: on see üldse võimalik? Eriti hästi toimib vabakutseline töö erinevate kirjatööde, näiteks artiklite või blogipostituste, loomise osas.

Nüüd võid seda laiendada, hakates dekoratsioone interneti kaudu inimestele edasi müüma. Näiteks võib sulle meeldida käsitöö, aga senimaani oled teinud seda ainult koduste dekoratsioonide jaoks. Loomulikult oli käsitöö vaid üks näide ehk tegelikkuses saab kõikvõimalikke hobisid raha genereerivate tegevustena välja mängida. Uuri, kellel on abi vaja Küsi laiemast tutvusringkonnast, kas kellelgi on mõne konkreetse töö, argimure või muu probleemiga abi vaja. Võid lasta sõprade-tuttavate hulgas jutu liikuma, et pakud huvitavaid ja käsitsi valmistatud iluasjakesi.

Loo endale head harjumused, mis sind teenivad, sest just niiviisi saad leida rohkem viise, kuidas lisatulu hankida. Pealegi jääb sinupoolne abikäe ulatamine teistele meelde ja sind võidakse konkreetse sündmuse põhjal järgmine kord meeles pidada. Kaardista oma huvisid Mõtle oma huvialade ja hobide peale ning proovi leida neile praktilisi väljundeid. Juba üsna varsti võid oodata esimesi kõnesid ja kokkuleppeid kokku saamiseks. Kuu viimastel päevadel andis Äripäev teada, et Bondora on kaasanud 4,7 miljonit eurot kapitali laienemiseks. Platvormidega kohtumise osas oli samuti väga edukas kuu. Mõni päev enne suurt teadet sain käia Bondora kontoris ja suhelda sealsete inimestega.

Kuu eelviimasel päeval aga istusime investoritega pubiõhtu näol koos, kuhu kutsusime Siim Maiveli Investlyst. Kuigi Siim ei saanud kuigivõrd kaua olla, siis efektiivne küsimustelaviin ei lasknud Siimul niisama istuda. Mulle meeldib, et ühisrahastuse portaalid ei lükka väikeinvestoritega suhtlemist vaiba alla, vaid reaalselt tulevadki kokku saama. Samas eelmise aasta tulemusi vaadates võiks öelda, et märts saab kauge kaarega olema tugevam kuu kui jaanuar või veebruar. Psühholoogiliselt negatiivse efektina töötab kollaste ja punaste lepingute kogusumma, mis sageli on kõrgem kui seniteenitud intressid ja viivised.