Mis on kiirlaenud?

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

ITM Inkasso OÜ Ettevõttest ITM Inkasso OÜ on pikaaegse töökogemusega Eesti mis on kiirlaenud? põhinev ettevõte. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele võimalikult mugavat võlgnevuste sissenõudmise teenust.

Meie võlamenetlejad ja juristid on kõrgelt kvalifitseeritud oma ala spetsialistid ning omavad suurt kogemust võlgnevuste analüüsimises ja sissenõudmises. Meie väärtuslikule kogemusele lisandub meie töötajate kvalifitseeritus, suurepärased tehnilised lahendused, hiiglaslik andmebaas, püüdlus uuenduste poole ja paindlikkus. Klientide kasuks sisse nõutud summad laekuvad kindlale arvelduskontole. Parim viis võlast vabaneda on tegeleda sellega kohe! Tegeleme inkassoteenuste, juriidilise abi osutamisega ja oma klientide konsulteerimisega. Seega, kui vajate abi võlgnevuste sissenõudmisel, võtke meiega julgesti ühendust juba täna! Täna on igal Eesti Vabariigi kodanikul võimalik pöörduda mõndakrediidiasutusse ja saada sealt rahasumma mis tahes eesmärgil — absoluutselt igasuguste plaanide ja ülesannete teostamiseks.

Lehelt Odav Kiirlaen leiate Eesti peamised laenud, nende väljastamise tingimused, peamised erisused ja muud olulised aspektid, mida tasub meeles pidada, kui otsustate võtta laenu mõnest laenuorganisatsioonist. Kiirlaen Enne kui langetada otsus ja vormistada kiirlaenu taotlus, on oluline uurida, millised ettevõtted pakuvad tarbimislaene ja millistel tingimustel täpsemalt. Väikelaen Teine Eestis väga populaarne laenuliik on väikelaen. Kiirlaenust eristab väikelaenu suurem laenusumma ja pikem laenutähtaeg. Nii saab klient soovi korral vormistada laenu summas kuni 10 000 eurot ja laenutähtajaga kuni 60 kuud.

Laen kinnisvara tagatisel Milline noor pere ei unistaks oma isiklikust korterist ja sellest, et enam ei peaks elamakobaras koos sugulastega tillukeses korteris? Refinantseerimine Kas teil on krediidiasutuseslaen, kuid teile tundub, et laenuintress on põhjendamatult kõrge? Muide, kiirlaenul on veel üks erisus: väike laenusumma ja lühike laenutähtaeg. Kui plaanite sooritada suuremat ostu, näiteks soetada omale väike maja või auto, on sellisel juhul parem kasutada vastavalt kas kinnisvara või sõiduauto ostmiseks mõeldud sihtlaene — teile pakutavast kiirlaenusummast jääb ilmselgelt sellisteks ostudeks väheks.