MoneyZen

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Please forward this error screen to cpanel. Arvutus on näitlik ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Maria, 41-aastane õpetaja Ida-Virumaalt Talvel lõhkes mul elutoas keskküttesüsteemi toru ja elutoa põranda moneyZen sai kahjustada. Paraku ei olnud korter kindlustatud ja ka olemasolevatest vahenditest ei piisanud põranda remondiks.

Rain, 35-aastane kokk Põlvamaalt Möödunud detsembris kasutasin laenupakkumisi, kus esimest laenu pakuti tasuta. Laenude eest ostetud kingitused ja perega koosveedetud aeg tegid jõuluaja väga eriliseks. Järgnevatel kuudel ei leidnud ma võimalust kõiki laene tagasi maksta ning lasin korduvalt laenutähtaegu pikendada. Gea, 21-aastane klienditeenindaja Jõgevamaalt Töötan klienditeenindajana ühe supermarketi pagariletis. Püüan kliente teenindada alati sõbralikult ja naeratades.

On ju nii, et naerata ja maailm naeratab sulle vastu! Aga mul oli üks unistus, nimelt tahtsin minna puhkusereisile Hispaaniasse. Liina, 43-aastane personalispetsialist Harjumaalt Olen üks neist, keda ei ole õnnistatatud ilusa sirge hambareaga. Samas soovin ju ka ilusat naeratust ja head enesetunnet.

Teadsin, et lahenduseks on breketravi, mis on kallis. Vajalikku summat ei olnud mul võimalik palga kõrvalt säästa. Kartsin, et võib-olla täisealistele enam sellist ravi ei tehtagi. Ragnar, 37-aastane ettevõtja Harjumaalt Mulle meeldib olla väikeettevõtja. Olles iseendale tööandjaks, pakun enda valmistatud mööblit. Huvi puutöö vastu on mul juba lapsest peale, samuti olen end erialaselt väga palju täiendanud. Olen pühendunud mööblivalmistamisele, kuid sortimendi laienedes ja töömahu suurenedes sai selgeks, et juba soetatud masinate võimsusest enam ei piisa.

Klienditugi Küsimuste korral võta julgelt ühendust! Vali ise tingimused, millega laenu annad! Investor kasvatab oma vara, andes intressiga laenu teistele inimestele. Laenuvõtjateks on tavalised inimesed, kellega investor lepib kokku sobivad laenutingimused. Kogu laenuperioodi jooksul tagasi makstav summa on 9 116,11 eurot, millest 2 191,11 eurot moodustavad intressimaksed ja 720 eurot laenu haldustasu.

Opinions expressed by Forbes Contributors are their own. In these recessionary times, financial tips are flowing fast and furious about how to save money and stick to a budget. The five areas are: Home, car, children, education and retirement. How much house can you comfortably afford? For most people the answer is a house with a purchase price of no more than 3x their annual household income. It’s also property tax, insurance, upkeep, etc. The same logic applies to your car.

A car has many other costs than simply the monthly payment. There’s insurance, gas, parking, maintenance, etc. From a purely clinical standpoint the Dept. 220,000 to raise a child born in 2008 from diapers to age 18. How high is too high for higher EDUCATION? We’ve now learned that too much of a good thing can indeed be bad.