Nautige parimaid pakkumisi Eestis

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Parema teenuse tagamise nimel kasutab Sixt küpsiseid. Nautige parimaid pakkumisi Eestis kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kuhu te soovite, et tooksime teie rendiauto? Teie profiili on salvestatud erinevad Sixt Kaardid.

Sixt Autorent pakub alati parima hinnaga suurepärast teenindust ja preemiumklassi autot! Tallinna Sadamas ja Tallinna Raudteejaamas, vajadusel toome loomulikult ka rendiauto teie soovitud aadressile. Kui plaanite külastada Tartut, pakume meeleldi autorenti ka Tartu kesklinnas ja -Lennujaamas. Meie pidevalt uuenevast ja mitmekülgsest autode valikust leiate endale rendiauto hoolimata sellest, kas plaanite rahulikku puhkust Eestimaa südames, Tallinna Vanalinnas või reisides mööda Eestit, avastades meie saari ja nautides spa mõnusid Eesti tervise- ja spa keskustes. Eesti ei ole ainult Tallinn või Tartu — külastage ka meie teisi linnu nagu Rakvere, Narva, Viljandi, Pärnu, Haapsalu või Otepää, et tutvuda Eesti kultuurilooga ja nautige siinset ennenägematut puutumatut loodust. Rentige auto ja tutvuge Baltimaade ilusate ja rohkete traditsioonidega koos Sixtiga!

Sixt on maailma juhtiv autorendi ettevõte, mis pakub parimaid autorendi pakkumisi: sõiduautod, maasturid 4×4, väikebussid ja kaubikud, sportautod, kabrioletid ja palju muid Teie ootustele vastavaid kvaliteetseid rendiautosid. Sixt autopargist leiad ka luksusautosid enda tähtsate sündmuste tarvis. Pakume transfeere ja juhiga sõidu teenust. Kas sa vajad kaubikut või veoautot? Sixt autorendi kontorid Baltikumis asuvad Tallinnas, Tartus, Riias, Jurmalas, Daugavpilsis, Liepajas, Ventspilsis , Vilniuses, Kaunases, Palangal ja Klaipedas ning kõigis Baltikumi suurimate linnade lennujaamades. Tallinnas, Riias ja Jurmalas pakub Sixt ka rattarendi teenuseid enam kui 350 rattaga, lisaks jalgratastele on Riias ja Jurmalas võimalik rentida ka Vespa rollereid.

Euroopa riik, Ameerika, Aafrika või Aasia, Sixt garanteerib sulle kvaliteetse autorendi teenuse kõikidel neil kontinentidel. Euroopa riikidele nagu Itaalia, Saksamaa, Hispaania, Belgia ja Prantsusmaa. Kui sa plaanid minna suusatama Itaalia Alpidesse, Austriasse, Sveitsi, Soome või hoopis soovid veeta unustamatut nädalavahetust mõnes teises Euroopa pealinnas, siis on sulle alati pakkuda uusi väikeklassi, keskklassi, premiumklassi automaat- ja manuaalkäigukastiga autosid rendiks. Sinu jaoks on pakkuda järgmisi automudeleid Sixt autopargis: BMW, Mercedes Benz, VW, Toyota, Ford, Opel ja paljude muude maailma juhtivate autootjate autosid. Sixt on Euroopa juhtiv autorendi teenust pakkuv firma, mis on asutatud 1912. Naudi uut Sixt autorendi kodulehte ja ole alati kursis uudistega autorendist ja auto liisingust! Parema teenuse tagamise nimel kasutab Sixt küpsiseid.

Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kuhu te soovite, et tooksime teie rendiauto? Teie profiili on salvestatud erinevad Sixt Kaardid. Sixt Autorent pakub alati parima hinnaga suurepärast teenindust ja preemiumklassi autot! Tallinna Sadamas ja Tallinna Raudteejaamas, vajadusel toome loomulikult ka rendiauto teie soovitud aadressile. Kui plaanite külastada Tartut, pakume meeleldi autorenti ka Tartu kesklinnas ja -Lennujaamas. Meie pidevalt uuenevast ja mitmekülgsest autode valikust leiate endale rendiauto hoolimata sellest, kas plaanite rahulikku puhkust Eestimaa südames, Tallinna Vanalinnas või reisides mööda Eestit, avastades meie saari ja nautides spa mõnusid Eesti tervise- ja spa keskustes.

Eesti ei ole ainult Tallinn või Tartu — külastage ka meie teisi linnu nagu Rakvere, Narva, Viljandi, Pärnu, Haapsalu või Otepää, et tutvuda Eesti kultuurilooga ja nautige siinset ennenägematut puutumatut loodust. Rentige auto ja tutvuge Baltimaade ilusate ja rohkete traditsioonidega koos Sixtiga! Sixt on maailma juhtiv autorendi ettevõte, mis pakub parimaid autorendi pakkumisi: sõiduautod, maasturid 4×4, väikebussid ja kaubikud, sportautod, kabrioletid ja palju muid Teie ootustele vastavaid kvaliteetseid rendiautosid. Sixt autopargist leiad ka luksusautosid enda tähtsate sündmuste tarvis.

Pakume transfeere ja juhiga sõidu teenust. Kas sa vajad kaubikut või veoautot? Sixt autorendi kontorid Baltikumis asuvad Tallinnas, Tartus, Riias, Jurmalas, Daugavpilsis, Liepajas, Ventspilsis , Vilniuses, Kaunases, Palangal ja Klaipedas ning kõigis Baltikumi suurimate linnade lennujaamades. Tallinnas, Riias ja Jurmalas pakub Sixt ka rattarendi teenuseid enam kui 350 rattaga, lisaks jalgratastele on Riias ja Jurmalas võimalik rentida ka Vespa rollereid. Euroopa riik, Ameerika, Aafrika või Aasia, Sixt garanteerib sulle kvaliteetse autorendi teenuse kõikidel neil kontinentidel. Euroopa riikidele nagu Itaalia, Saksamaa, Hispaania, Belgia ja Prantsusmaa. Kui sa plaanid minna suusatama Itaalia Alpidesse, Austriasse, Sveitsi, Soome või hoopis soovid veeta unustamatut nädalavahetust mõnes teises Euroopa pealinnas, siis on sulle alati pakkuda uusi väikeklassi, keskklassi, premiumklassi automaat- ja manuaalkäigukastiga autosid rendiks.