Nordea ja DNB panga ühinemine – mida see kaasa toob?

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

SEB Eesti was updated to version 4. SEB Eesti was nordea ja DNB panga ühinemine – mida see kaasa toob? to version 3.

I cannot switch between private and business accounts. Can’t view account settings, can’t change limits, view normal history. Fix it and take back 5 stars. Feels like the app is made for complete dummies. Basically You can not even make a transfer without remembering beneficiary IBAN. A lot worse than the previous app.

I can only see balance and account history. Why fix something that worked well? Balance is the only thing that I can check. This «improvement» has made my daily banking more difficult and time consuming. Määratud makseid jms vajalikku enam teha ei saa. IBAN kaudu makse tegemisel võiks vähemalt siis mällugi jätta, et oleks hiljem lihtne samale kontole kanda aga ei, kus krt sellega. Mõttetu rakenduse arendus kui sellega saab põhimõtteliselt ühte funktsiooni kasutada ainult!

PIN asemel võiks saada sõrmejälge kasutada. Väga mugav viis kiirelt konto jääki vaadata ja ülekandeid teha! Puudub funktsionaalsus, mis oli varasemal äpil. Maksete tegemine muutus samuti tunduvalt ebamugavamaks, otse saab kanda ainult SEB panga sama äpi kasutajatele, ülejäänud arvetele kandmiseks peab konto andmed igakord käsitsi sisestama. Muude funktsioonide jaoks, suunab äpp brauserisse SEB kodulehele, kus peab uuesti sisselogima. App soovitab kasutada mobiiliversiooni kui soovid teha salvestatud makset. Ainuke funktsioon mida vaja kasutada kiirelt makste tegemiseks.

Praktilist väärtust äppil ei ole, saab vaadata palju raha on, üldiselt tead seda infot. Kes iganes panga kontoris leituas appi millega saab ainult konto jääki vaadata tuleks homme lahti lasta. Kaalun mitte üksnes appi uninsralli vaid ka pangavahetust. Eelmise versiooniga sai veel arveid maksta ja asju ajada aga sellega saab vaid kontakte sirvida.

Päris asjalik äpp, selle kaudu saab internetipanka minna, et seal pangateginguid teha ? Laadisin äpi alla, et saaksin iga hetk näha palju raha mul kontol on. Kuid ta ei näita peaagu kunagi õiget numbrit. Appi eelmine versioon oli väga OK.

See viimane versioon on kräpp — miks te nudisite selle nii paljaks funktsioonidest? Nt kasvõi mu erinevate kaartide saldode vaatamine on puudu? 4-5-star hinded ilmselt SEB-i töötajate poolt pandud. App on piiratud kasutusega, mobiilses brauseris töötav versioon on palju võimsam.