Tagatiseta väikelaen; kust on mõistlik laenu võtta

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Võrdle väikeseid kiirlaene paari hetkega ja tagatiseta väikelaen; kust on mõistlik laenu võtta soodsaim kiirlaen. Võrdle Eesti parimaid autolaene ja osta uus auto soodsa laenuga. Võrdle Eesti krediitkaarte ja hangi endale madalaima intressiga kaart.

Arenda oma ettevõtet paindliku ärilaenu abil. Vali kõige tulusam hoiukonto, mille abil raha kasvatada turvaliselt. Laena oma raha teistele ja teeni sellega korralikult tulu. Kasvata oma sissetulekut, kasutades selleks erinevaid investeerimisviise. Kaitse end ootamatute õnnetuste eest ning hangi sobiv kindlustus. Leia siit parim elektrimüüja ning soodsaim elektri hind oma kodu jaoks. Paranda oma rahalist seisu nende kasulike rahateemaliste artiklite abil.

Loe meie blogist kasulikke artikleid aktuaalsetel rahateemadel. Otsid endale parasjagu sobivat või tahad vana pangakaardi välja vahetada? Võrdle sellel lehel Eesti parimaid krediitkaarte! Krediitkaart ei erine tavalisest deebetkaardist mitte millegi muu, kui üksnes raha kasutusviisi poolest. Krediitkaardid on täiesti turvalised, kuid seda seni, kuni oled kaardiga hoolas. Kuu jooksul kasutatud limiidi eest tasumine toimub vastavalt krediidiandjaga kokku lepitud kuupäeval järgmisel kuul.

Eristatakse mitut erinevat krediitkaardi tagasimakse tüüpi ning vastavalt lepingule on võimalik tasuda kas osamaksetena vabalt valitud kokku lepitud summas või kogu kasutatud summa eest korraga. Krediitkaart on üldiselt kulukam kui deebetkaart. Kuigi krediitkaardi taotlemine ei ole tavaliselt kulukas ning kaart ise võib maksta vaid paar eurot, tuleb arvesse võtta igakuiseid kaardi hooldustasusid ja muid kaardi haldamisega seotud tasusid. Samuti ei ole enamike krediitkaartidega sularaha välja võtmine tasuta. Enamike krediitkaartidega saab võtta ka pangaautomaadist raha välja.

Mitmed krediidiandjad pakuvad krediitkaardikindlustust ehk kaardikaskot. Juhul, kui peaksid kaotama äkiliselt sissetuleku allika või su majanduslik võimekus väheneb ootamatult, katab kindlustus maksed ning sa saad rahulikult taas elu rajale seada. Krediitkaardiga kaasneb palju erinevaid eeliseid ning paindlikkus, mida tavaliste laenude puhul puudub. Ka nende valik on ilmatu lai ning just seetõttu tuleme meie sulle appi. Loe lähemalt, et uurida välja, miks krediitkaarte kasutada ning kuidas valida kõige parem variant sinu vajaduste jaoks. Leia sobiv krediitkaart siit Mõningates olukordades on krediitkaardi laen parem variant, vahel jällegi ei ole krediitkaart parim valik. Kasuta üleval olevat otsingut ning võrdle erinevaid krediitkaartide aastatasusid ning intresse.