Vahel võib elus ette tulla olukordi, kus on lisaraha vaja ootamatult ning väga kiiresti, võib-olla ehk isegi samal päeval.

Võrdlema
Saamise aegMaksimum summaIntressimäär(%)*Min SummaVanuseline
piirang
Tähtaeg
15 min. € 10000
Taotle Laenu
10 % € 500 18-75 10 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
16 % € 50 18-70 5-12 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
24 % € 100 22 - 70 67 kuu
15 min. € 4000
Taotle Laenu
26 % € 500 22-70 12-84 p.
15 min. € 2000
Taotle Laenu
10 % € 300 18-60 90-720 p.

Vahel võib elus ette tulla olukordi, kus on vahel võib elus ette tulla olukordi, kus on lisaraha vaja ootamatult ning väga kiiresti, võib-olla ehk isegi samal päeval. vaja ootamatult ning väga kiiresti, võib-olla ehk isegi samal päeval. Sellistes olukordades ei tule pangalaenud kõne alla, kuna taotlusprotsess võib võtta aega päevi kui mitte aastaid. Selle jaoks on loodud tagatiseta tarbimislaenud nagu kiirlaenud ja smslaenud.

Nagu kiirlaenude nimigi viitab on tegemist laenutootega, mida väljastatakse väga lühikese aja jooksul. Enamike kiirlaenude puhul antakse laenutaotlusele vastus samal päeval ning paljudel juhtudel vaid mõne minuti jooksul, mis muudab kogu toimingu sedavõrd kiiremaks. Kiirlaene saab taotleda laenuandjate kodulehe kaudu, täites lühikese ankeedi oma isikuandmetega. Seejärel vaatab selle üle laenuandja analüütik, kes annabki teada vastusest.

Kiirlaenu tõeliselt kiireks laekumiseks tuleb aga silmas pidada paari asjaolu. Esmalt on oluline anda laenutaotluses võimalikult põhjalikult informatsiooni oma majandusliku olukorra kohta. See tähendab, et taotlusesse tuleks kirja panna andmed oma sissetulekute ja väljaminekute kohta ning samuti tuleks juurde lisada viimase poole aasta pangakontode väljavõte. Paljud kiirlaenuandjad annavad laenu ka nädalavahetusel ja isegi pühapäeviti. Kui sul peaks olema laenu vaja just sellistel aegadel, on see täiesti võimalik, ent kuna pankadevahelised ülekanded ei toimi puhkepäevadel, pead sa sellega arvestama. Raha samal päeval saamiseks peaksid valima laenuandja, kellel on arvelduskonto samas pangas, mis sinulgi: näiteks kui mõlemal on Swedbank, laekub rahasumma sulle vaid mõne minuti jooksul, sest pangasisesed maksed toimuvad koheselt. Nagu eelnevalt mainitud siis on laenuandjaid, kes tegutsevad ka nädalavahetusel, ent sellise soovi korral tuleks kindlasti esmalt veenduda, et laenutaotluse tegemise ajal on veel laenuandja tööaeg.

Nii saad olla kindel, et su taotlust nähakse kohe ning ei teki mitte mingeid viivitusi. Kui teed laenutaotluse laenuandja tööajal ning sul on ka samas pangas arvelduskonto, ei ole laenusumma kiire laekumisega probleeme ning võid saada oma murele lahenduse juba poole tunniga. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. The Riigikogu is the parliament of Estonia. Its 101 members are elected at general elections for a term of four years. The Riigikogu passes laws and resolutions, exercises parliamentary supervision and ratifies international agreements. The Riigikogu has 11 standing committees and 6 select committees.